DataLife Engine / Сили оборони України гарантують, що зимова кампанія буде дуже своєрідною і цікавою, — Гуменюк

Сили оборони України гарантують, що зимова кампанія буде дуже своєрідною і цікавою, — Гуменюк

Для терору правого берега річки Дніпро російські окупанти використовують лівий берег. Але реакція українських захисників не змушує на себе чекати — відповідь досить сильна та переконлива.


Про це сьогодні, 30 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомила начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

За її словами, солдати росармії постійно змінюють свою дислокацію і підтягувати резерви їм стає дедалі важче і важче. А перспектива просування для українських захисників із кожним днем стає дедалі чіткішою і світлішою.

“Я вважаю, і всі про це говорять, що бажання не тільки українців усіх, а дуже багатьох людей в усьому світі в цьому році під безпосередньо 12 годин збіжиться, і думка повинна бути матеріальна. Україна однозначно переможе і наше просування, наші перспективи будуть максимально світлими. Тому що ми готові до цього, ми продовжуємо свою роботу і ті дії, які наразі вже зроблено і заплановано військовим командуванням, дуже красномовно це продемонструють найближчими днями”, — сказала вона.


Гуменюк зазначила, що всі розуміють, що ворог продовжуватиме тероризувати українців погрозою і можливо втіленням ракетних атак.

“І ми вдячні всім, хто це усвідомлює, чує нас і ретельно підготовлений до цих можливих атак і часу на усунення їхніх наслідків. Тому зустріч Нового року при свічках — це навіть романтично, ми готові навіть до такого. А те, що зимова кампанія буде дуже своєрідною і цікавою — це Сили оборони гарантують, але цікаво буде нам”, — резюмувала начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України.
30-12-2022, 21:07
Вернуться назад