UnityNews in UA

Спостерігається різкий сплеск звернень російських солдатів у чатбот “Хочу жити”, — Гуменюк про ситуацію на південному фронті

{news-title}
UnityNews Главный редактор UnityNews in UA
Спостерігається різкий сплеск звернень російських солдатів у чатбот “Хочу жити”, — Гуменюк про ситуацію на південному фронті

Минулої доби Збройні сили України на півдні країни знищили шість російських артилерійських систем різного калібру, три склади з боєприпасами і пункт управління одного з підрозділів ЗС РФ.

Про це сьогодні, 13 жовтня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомила начальниця Об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня України, капітан І рангу Наталія Гуменюк.

“Це знову внесення сум’яття у вороже військо, це знову втрата управління, втрата логістики, зниження їхньої здатності вести подальшу боротьбу, і як наслідок деморалізація їхнього морального духу”, — сказала вона.

Також Гуменюк підтвердила, що в Херсонській області завдяки ювелірній роботі українських захисників ліквідовано понад сотню російських окупантів та ще три зенітно-ракетні комплекси (ЗРК).

“ЗРК у них постійно переміщаються, тому тероризують різні напрями у південній частині нашого фронту. Це, як правило, Миколаїв та область, Криворізький напрямок — Зеленодольська громада, Нікопольщина. Це основні три напрямки, по яких ворог вважає за краще бити з метою наведення стану сум’яття, щоб люди відчували, що руки у них довгі, і вони дістануть навіть туди, де не ступав їхній черевик”, — розповіла Гуменюк.

Начальниця Об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня України повідомила, що є інформація про різкий сплеск звернень російських окупантів у чат-бот “Хочу жити”.

“Дуже багато таких звернень відбувається, до того ж прямо з того боку, із закордону від моменту залучення людей до військкоматів, вони вже дбають про свою долю. І розуміючи, що не збираються воювати, просто притиснуті такими законодавчими нормами своєї країни в обов’язкову мобілізацію, вони готові вдягнути форму, отримати іржавий автомат на трьох, вирушить в окоп і здатися одразу під егіду міжнародного гуманітарного права, перейти в обмінний фонд. Тому що наша інформаційна кампанія діє на них позитивно. Вони усвідомлюють, що вони мають вихід навіть у такій ситуації і роблять правильний вибір. Наразі знаємо, що у багатьох підрозділах проходять такі собі військові ради, де особовий склад обговорює повторення такого жесту доброї волі”, — сказала вона.

Щодо даних про кількість окупантів, що здалися в полон на півдні, Гуменюк прокоментувала, що поки що тільки фіксується хвиля, що зростає, а конкретні цифри озвучить управління розвідки.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий