UnityNews in UA

Внаслідок агресії рф в Україні загинули 5996 цивільних, серед яких 382 дитини – ООН

{news-title}
UnityNews Главный редактор UnityNews in UA
Внаслідок агресії рф в Україні загинули 5996 цивільних, серед яких 382 дитини – ООН

Голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матільда Богнер повідомила про те, що Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) збільшило свою присутність в Україні і розгорнуло роботу у 6 локаціях.

Про це вона сказала на презентації нової доповіді Управління ООН з прав людини щодо України, передає Укрінформ.

«Від моменту публікації останньої доповіді наприкінці червня УВКПЛ збільшило присутність в Україні. Наразі наші співробітники працюють у 6 локаціях країни. Щодня ми спілкуємося з людьми по всій країні, слухаємо жертв, які постраждали від порушень прав людини в контексті збройного конфлікту, що загострився внаслідок збройного нападу рф», — сказала вона.


Богнер наголосила, що цивільні особи й далі несуть основний тягар наслідків бойових дій.

«Станом на сьогодні ми задокументували, що 5996 осіб загинули, а 8848 дістали поранень. Серед загиблих 382 дитини. Ці цифри відображають підтверджені окремі інциденти, а фактичні цифри є значно вищими», — наголосила вона.


Богнер звернула увагу, що напади на цивільні об’єкти не лише поставили під загрозу життя цивільних осіб, а й змусили їх жити в принизливих умовах, підірвавши права на здоров’я, освіту, житло, їжу та воду.

«Інтенсивні обстріли також негативно позначилися на свободі релігії чи переконань. Багато культових споруд було зруйновано та пошкоджено. На сьогодні ми зафіксували пошкодження чи руйнування 252 медичних закладів та 415 навчальних закладів, але реальні цифри також вище», — підсумувала вона.

Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий