UnityNews in UA

"Повільно, але впевнено просуваємося". У ЗСУ розповіли про ситуацію на півдні

{news-title}
UnityNews Главный редактор UnityNews in UA
"Повільно, але впевнено просуваємося". У ЗСУ розповіли про ситуацію на півдні

Збройні сили України просуваються у Херсонській області. Водночас озвучена у ЗМІ інформація, що ЗСУ нібито вийшли на околиці Херсона, не відповідає дійсності і шкодить деокупації, заявила начальниця пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк на брифінгу в медіацентрі "Україна", який 4 липня транслювало в YouTube агентство "Укрінформ"

"На решті території (за винятком ОРДЛО. – "ГОРДОН") у нас просуваються наші війська спеціальним способом, повільно, але впевнено – так, як ми й говорили, у рамках військової операції, зберігаючи тишу. Те, що ми звільняємо, ми спочатку закріплюємо, а потім проголошуємо", – сказала Гуменюк.Водночас Гуменюк заявила, що інформація ЗМІ про те, що ЗСУ перебувають за кілометр від околиць Херсона, не відповідає дійсності. За її словами, інформацію про просування українських сил можуть коментувати лише військові, оскільки такі заяви дезорієнтують людей та завдають шкоди.

"Будь-які аналітики, депутати, інші політичні і просто активні діячі наразі тільки шкодять подібними заявами та оголошенням такої інформації. По-перше, вона не відповідає дійсності, по-друге, вона дезорієнтує наших людей, місцеве населення, вона шкодить не тільки військовій операції, але, зрештою, й іміджу тих, хто це заявляє", – наголосила Гуменюк.
Вона зазначила, що окупантам не вдається просування на суші, тому ворог використовує тактику авіаційних та ракетних ударів.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий