UnityNews in UA

Окупанти обстрілюють житлові квартали Маріуполя пекельною зброєю (відео)

{news-title}
UnityNews Главный редактор UnityNews in UA
Окупанти обстрілюють житлові квартали Маріуполя пекельною зброєю (відео)

Російські військові почали випалювати мирне населення Маріуполя потужними системами дистанційного розмінування УР-77

Російські військові продовжують рівняти із землею Маріуполь, руйнуючи місто за допомогою потужної зброї. Так, у мережі з'явилося застосування систем дистанційного розмінування УР-77 під час штурму житлових кварталів міста. Як  зазначається в Telegram-каналі «Маріуполь зараз», самі окупанти називають це обстрілом «Азовсталі».

Що відомо про встановлення УР-77
Самохідна легкоброньована гусенична установка розмінування УР-77 «Метеорит» призначена для створення проходів у мінних полях шириною до шести метрів. Також деякі протипіхотні міни при детонації заряду даної установки можуть вибухнути у смузі завширшки до 15 метрів.

Установка висувається до мінного поля та зупиняється на відстані від 200 до 500 метрів (для УЗП-67 до 350 метрів). Командир-оператор визначивши відстань до межі мінного поля здійснює підйом баштової установки з напрямними під потрібним кутом. Дає команду на запуск запуску за допомогою пульта управління.

 

Ракета сходить з напрямної і летить по траєкторії, витягаючи за собою гнучкий кабель, наповнений вибуховою речовиною.

Установки застосовувалися росіянами для подібних цілей першої чеченської компанії на Північному Кавказі. Не обійшлося без них під час другої чеченської війни. Зокрема, під час боїв за селище Комсомольське. У Сирії при настанні сирійської та російської армій у районі Джобарі було зафіксовано застосування установок розмінування УР для знищення позицій загонів опозиції, що закріпилися у малоповерховій міській забудові.

Є факти використання російськими окупантами установок розмінування Донецьким аеропортом.

Відомо, що Маріуполь є стратегічним містом для Росії, оскільки його захоплення дозволить російським силам на півдні з'єднатися з військами на Донбасі. Це також дасть Росії доступ до ключового порту. Місто з 1 березня в облозі росіяни постійно обстрілюють його, намагаючись взяти місто під свій повний контроль.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий