UnityNews in UA

У Миколаєві знову вибухи

{news-title}
UnityNews Главный редактор UnityNews in UA
У Миколаєві знову вибухи

58-й день війни, яку Росія розв'язала проти України. Російські сили завдають ударів по українській цивільній та військовій інфраструктурі. DW розповідає про події п'ятниці, 22 квітня

24 лютого Росія розв'язала повномасштабну війну проти України.

На цій сторінці (оновлюється) DW стежить за подіями п'ятниці, 22 квітня (час київський).

Зеленський: Жодні "ХНР" не пройдуть

00.19

У відеозверненні за підсумком 57-го дня війни президент України Володимир Зеленський повідомив, що Росія накопичує військові сили та намагається провести мобілізацію в окупованих нею районах. "Жоден з цих кроків не допоможе Росії у війні проти нашої держави. Вони можуть тільки відтягувати неминуче - час, коли загарбникам доведеться піти з нашої землі", - сказав він. На Херсонщині РФ готується до фейкового референдуму щодо відокремлення від України, додав Зеленський. "Жодні "ХНРи" не пройдуть! Якщо комусь хочеться нової анексії, то це може призвести хіба що до нових потужних санкційних ударів по Росії. Ви залишите свою країну настільки бідною, наскільки вона не була з часів громадянської війни після 1918 року", - наголосив він.

Зеленський також висловив жаль з приводу того, що Росія відкинула пропозицію  щодо Великоднього перемир'я. "Це дуже добре демонструє, як насправді керівники цієї держави ставляться до християнської віри, до одного з найбільш радісних і важливих свят", - сказав він.

У Миколаєві знову пролунали вибухи, повідомив ввечері 20 квітня міський голова Олександр Сєнкевич. Він закликав містян лишатися вдома під час комендантської години та пам'ятати про "правило двох стін". "За минулу ніч було поранено трьох осіб, один із них помер у лікарні. Звертаю вашу увагу, що всі ці люди в момент обстрілів перебували на вулиці, незважаючи на комендантську годину", - написав він у Telegram. 


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий