UnityNews in UA

Загроза з Чорного моря: скільки ворожих кораблів на бойовому чергуванні

{news-title}
UnityNews Главный редактор UnityNews in UA
Загроза з Чорного моря: скільки ворожих кораблів на бойовому чергуванні

Перша ніч у році в Одесі та області пройшла під сигнали повітряної тривоги та загрозу атаки дронів. Проте зараз ймовірність ворожих обстрілів лишається досі високою, ворог вивів у море кораблі.

Про це повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

Наразі на бойовому чергуванні у Чорному морі перебуває 5 ворожих кораблів. Ракетоносії сьогодні залишилися в бухтах тимчасово окупованого Криму, проте будь-якої миті можуть вийти у відкрите море. Не варто ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Загроза з Середземного моря

На чергуванні знаходяться 9 ворожих кораблів, серед яких — 5 носіїв крилатих ракет "калібр". Їхній загальний залп складає 72 ракети.

Загроза з Азовського моря 

Окупанти продовжують психологічну атаку, тому вивели на бойове чергування лише один корабель. Десантні кораблі та ракетоносії відсутні.

Атака з Чорного моря

29 грудня в Одесі майже 5 годин лунала повітряна тривога. Підрозділами протиповітряної оборони над областю була збита 21 ракета, у тому числі й ракети типу "Калібр". Уламки однієї з них потрапили в житловий будинок, на щастя, постраждалих немає. На жаль, в наслідок влучань є пошкодження енергетичної інфраструктури, тому по області відбуваються екстрені відключення електроенергії. 


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий