UnityNews in UA

Вокальне мистецтво. Як якісно записати свою першу пісню на студії.

{news-title}
Єлизавета Ковальова Главный редактор UnityNews in UA
Вокальне мистецтво. Як якісно записати свою першу пісню на студії.

Вокальні навички залежать від великої кількості факторів, але навіть досвідчений  співак може розгубитися у студії звукозапису. Чому? Найбільш детально і яскраво про цей досвід розповіла Оксана Пінчук (співачка і викладач з вокалу):

 

«Усі, хто у перший раз стикаються із записом на студії, опиняються на моєму місці. Свою розповідь розпочну зі свого досвіду, коли у 19 років у перший раз опинилась у професійній студії звукозапису і яке було моє здивування, коли я, професійна співачка , за спиною у якої була величезна кількість конкурсів і концертів, перед мікрофоном у студії я неочікувано почула: «Мала, та ти не вмієш співати».

Моя самооцінка впала нижче плінтуса… Як таке може бути?

Та це була реальність, відчуття повної безпорадності… Я не знала, що і як працює в студії, як налаштуватися, як збалансувати звук у навушниках, чому звук не має легкості? Багато питань, на які нема відповідей.

 

Авжеж, відомі люди, які мене оточували заспокоювали, але я дуже хотіла сподобатись і намагалась з усіх сил, та мої намагання і стрес тільки погіршували ситуацію, мій голос був зовсім іншим, він наче не належав мені. Це зараз я розумію, що інтонувала я з завищенням, затискала гортань від намагань, напружене тіло не дозволяло вільно керувати діафрагмою…

 

Тоді я зрозуміла одне, цей досвід у студії дав мені можливість вчитися співати інакше, тому свою школу вокалу я відкрила у студії звукозапису, щоб майбутній професійний співак чи співачка, навчаючись за моєю методикою, звикав до правильного сприйняття свого інструменту. Свого унікального голосу.»

 

Думаю кожний, хто хоч раз мав досвід виступу перед глядачами і не обов’язково це спів (також це виступ з доповіддю, просто розповідь історії великій компанії тощо). Стрес – головний ворог успішного виступу. Стискає горло потіють руки (чи трусить, кому як не пощастило), а якщо тебе ще й оцінюють… Взагалі пекло.

 

Ми це розуміємо тому відкриваємо цілий блок статей у співпраці з нашою чарівницею Оксаною Пінчук про вокальну майстерність, що допоможуть Вам краще керувати своїм голосом, дізнаватися більше про публічні виступи і магію голосу.

 

Не варто думати, що вокал – тільки про спів, це ще й про розкриття, впевненість, дикцію та і просто розрядку після тяжкого робочого дня.

Тож будемо раді Вашому відгуку – більш детально про вокальну школу за посиланнями:


Підписуйтесь на наш новинний портал, щоб читати більше корисних статей✅


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий