UnityNews in UA

Представлена компактна водонепроникна бритва Xiaomi

{news-title}
UnityNews Главный редактор UnityNews in UA
Представлена компактна водонепроникна бритва Xiaomi

Компанія Xiaomi представила свою нову компактну електробритву MIJIA Electric Shaver S600, яка отримала металевий корпус і потужний безщітковий двигун. Бритва також має плаваючу керамічну ріжучу головку. В електробритві MIJIA S600 використовується алюмінієвий корпус із компактними розмірами всього 56х29х85 см. Шкіряний захисний чохол виконаний з овечої шкіри.

Гаджет оснащений верхньою магнітною кришкою, а датчик фіксує, коли кришка закрита. Бритва отримала високоточне керамічне лезо, зносостійке та призначене для тривалого збереження гостроти. Сітка для лез плаває вгору та вниз, захоплюючи кожну щетинку та забезпечуючи гладке гоління.

Безщітковий двигун працює при 7400 об/хв, при цьому гаджет має низький рівень шуму. Пристрій отримав водонепроникну конструкцію (IPX7), що дозволяє мити його під проточною водою. Заряджання здійснюється через інтерфейс USB-C, який забезпечує повну зарядку лише за 2 години. Повного заряду батареї вистачає на 60 хвилин роботи. Електробритва MIJIA Electric Shaver S60 зараз доступна для замовлення за ціною $58.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий