UnityNews in UA

Ігор Суркіс - у бік УАФ: Мій брат - більший патріот, ніж багато хто, хто стукає себе в груди

{news-title}
UnityNews Главный редактор UnityNews in UA
Ігор Суркіс - у бік УАФ: Мій брат - більший патріот, ніж багато хто, хто стукає себе в груди

Президент Динамо Ігор Суркіс висловився про УАФ, президента Асоціації Андрія Павелка та останні скандальні події навколо організації.

– На сайті УАФ після вручення підозри Записоцькому з'явилася заява, в якій був натяк на причетність до цього вашого брата. Що нібито чинне керівництво УАФ зупинило діяльність корупційних схем колишніх керівників Федерації і цим спровокувало їх на помсту. Що можете сказати з цього приводу?

– Я це не збираюся коментувати. У мене сьогодні з УАФ якимось чином вирівнялися відносини завдяки збірній. Якщо вони натякали на мого брата, то нехай це прямо скажуть, і мій брат знайде можливість їм відповісти. Мій брат – більший патріот, ніж багато хто, хто стукає себе в груди.

– Чи дивилися сьогоднішню прес-конференцію президента Руху Григорія Козловського?

– Так. Я можу його зрозуміти. Він каже серцем. Козловський побудував таку спортивну інфраструктуру, що багато хто не зможе побудувати навіть у наступному столітті. Пам'ятаю, як минулого року він мені зателефонував і сказав: "Твоя команда вже грала у Лізі чемпіонів. Поступися, щоб Рух U-19 провів три матчі у чемпіонаті України і, можливо, ми теж проб'ємося до Юнацької ліги УЄФА".

Ну скажіть, хто б на моєму місці ще поступився? Було прийняте одноголосне рішення про призупинення чемпіонату, і так само мали зупиняти юнацьку першість. Але я ж не став йому ставити палиці в колеса і сказав: "Ти стільки побудував, що дійсно заслуговуєш зіграти в Юнацькій Лізі УЄФА". Я розумію, що йому серце болить за футбол.

Те, що він сьогодні озвучив, – це емоції. У мене були такі самі емоції, коли мені рекомендували продати або подарувати комусь клуб. Можливо, я відпочив би, але я люблю футбол і продовжую зі своїми партнерами фінансувати Динамо.

– Хто у вас партнери?

– Партнер у мене один – це мій брат. Сьогодні Динамо фінансує лише родина Суркісів.

– Що ви думаєте про вибори до УАФ? Чи потрібно міняти Павелка і чи не схоже його правління на узурпування влади?

– У футболі однозначно треба щось міняти. Одні клуби переносять матчі, інші – ні. То говорили, що календар має бути непорушним, а тепер комусь дозволяють переносити матчі. Ми не зіграли сьогодні з Металістом з однієї простої причини – мерія заборонила грати у Києві. Я ще не знаю, де ми гратимемо з Металістом, потрібно спочатку призначити дату.

- Під перенесенням матчів ви маєте на увазі Шахтар?

– Так. Але Шахтарю сьогодні ми робимо знижку на те, що мають шанс пройти далі в Лізі чемпіонів і принести очки Україні в таблицю коефіцієнтів УЄФА. Тому ми заплющуємо на це очі.

– Якби Андрій Шевченко балотувався на пост президента УАФ, чи ви б його підтримали?

– Андрія Шевченка я люблю, поважаю та вважаю, що він справжній професіонал. Якби мій голос враховувався, я підтримав би його кандидатуру. Але мій голос, як і голоси 16 клубів Прем'єр-ліги, на жаль, ніде враховуються.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий