UnityNews in UA

Правила

Правила проекта UnityNews in UA 

 1. Загальні умови

1.1. Перед початком користування сайтом, користувач беззаперечно надає згоду на дотримання всіх умов даних Правил.

1.2. Користувач зобов’язаний ознайомлюватися з даними Правилами перед кожним користуванням сайтом. Факт користування Сайтом є беззаперечною згодою користувача з усіма змінами даних Правил та беззаперечною згодою користувача на дотримання даних Правил з усіма їх змінами.

1.3. Якщо будь-які умови даних Правил у будь-якій їх редакції є неприйнятними для користувача, користувач має не розпочинати користування сайтом.

1.4. Цитування, згадування або передрук матеріалів сайту має здійснюватися винятково після першого абзацу з відкритим гіперпосиланням на конкретний матеріал на сайті UnityNews.in.ua. Це стосується текстів, скрінів текстів, інфографік, фото та відео власного виробництва UnityNews.in.ua.

1.4. Правила користування сайтом можуть бути змінені правовласником у будь-який момент.

2. Контент сайту

2.1. Усі матеріали сайту захищені авторським правом і не призначені для комерційного використання третіми особами без отримання письмового дозволу правовласника, якщо виключення не зазначені у даних правилах.

2.2. Використання матеріалів сайту дозволено тільки для особистого некомерційного користання фізичними особами, за винятками, зазначеними у даних Правилах.

2.3. Інтернет-ЗМІ можуть безкоштовно використовувати матеріали сайту, за винятками, зазначеними у даних правилах, з гіперпосиланням на конкретний матеріал, не нижче першого абзацу.

2.4. Матеріали, що опубліковані не редакцією сайту, відображають особисту думку автора, яку сайт може частково не поділяти.

2.5. Авторські права статей, опублікованих сторонами авторами на нашій платформі, належать автору статті.

3. Різне

3.1. Правила користування сайтом застосовуються відповідно до законодавства України. Відповідно суперечки щодо них вирішуються у судовому порядку згідно з чинним законодавством.

3.2. Адреса для листування — [email protected].

3.3. Якщо користувач побачив порушення авторських прав щодо матеріалів сайту — слід повідомити на адресу [email protected].