UnityNews in UA

США та Китай обговорили суперництво між двома країнами та війну в Україні

{news-title}
UnityNews Главный редактор UnityNews in UA
США та Китай обговорили суперництво між двома країнами та війну в Україні

Держсекретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ Китаю Ван І обговорили суперництво між двома наддержавами та війну Росії в Україні під час телефонної розмови в неділю, повідомили у Держдепартаменті та міністерстві закордонних справ Пекіна.

Високопосадовці говорили про необхідність «відповідально управляти конкуренцією між нашими двома країнами», — написав Блінкен у Twitter.


Вони також обговорили необхідність для Пекіна та Вашингтона підтримувати відкриті лінії зв'язку та провели переговори про війну в Україні, повідомив Держдепартамент США.

Блінкен «згадав війну Росії проти України та загрози, які вона становить для глобальної безпеки та економічної стабільності», — йдеться у заяві офіційного представника Держдепартаменту Неда Прайса, передає AFP.


Ван І наголосив, що всім сторонам конфлікту потрібно бути стриманими та спокійними, а також боротися з ескалацією за допомогою дипломатії, щоб ситуація не вийшла з-під контролю.

"Американська сторона має припинити свої зусилля щодо стримування та придушення Китаю, а не створювати нові перешкоди у відносинах між двома країнами", - йдеться у повідомленні МЗС КНР.

«Ван І зазначив, що повернення китайсько-американських відносин у русло стабільного розвитку відповідає не лише спільним інтересам Китаю та США, а й спільним очікуванням міжнародної спільноти», — йдеться у повідомленні.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий