UnityNews in UA

Германия и Чехия договорились о поставках оружия Украине

{news-title}
UnityNews Главный редактор UnityNews in UA
Германия и Чехия договорились о поставках оружия Украине

Німецький концерн Rhinemetall домовився з урядом Чехії про постачання Україні чеської військової техніки в обмін на нове обладнання в рамках програми «кругового обміну».

Про це повідомила прес-служба концерну.

Відповідно до угоди, укладеної між представниками Чехії, Німеччини та Rhinemetall у Празі, чеська сторона отримає бойові танки Leopard 2A4 та броньовані ремонтно-евакуаційні машини Buffalo. Натомість Чехія зобов'язується передати Україні свою військову техніку разом із запчастинами.

Прогнозується, що перші постачання нового обладнання чеська сторона отримає вже у грудні 2022 року. Весь процес має завершитись до кінця 2023 року.

Які саме зразки озброєння Чехія передасть Україні, наразі невідомо. Ймовірно, йдеться про техніку радянського зразка.

На початку жовтня уряд Чехії схвалив постачання в Україну важкого озброєння у рамках нового пакету військової допомоги. За словами міністра оборони країни Яни Чернохової, експорт військової техніки з Чехії в Україну цього року сягнув 47 мільярдів крон.

Раніше МЗС Чехії закликало створити міжнародний спецтрибунал з військових злочинів Росії. Так глава міністерства Ян Липавський відреагував на кривавий терор, влаштований росіянами в місті Ізюм Харківської області.Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий