UnityNews in UA

Washington Post оприлюднив нові дані щодо секретних планів Путіна перед вторгненням до України

{news-title}
UnityNews Главный редактор UnityNews in UA
Washington Post оприлюднив нові дані щодо секретних планів Путіна перед вторгненням до України

США ще в жовтні 2021 року розуміли, що Росія готує напад на Україну і щосили намагалися переконати союзників і президента Володимира Зеленського, що є ризик вторгнення.

Про це повідомляє Washington Post з посиланням на більш ніж 3 десятки співрозмовників з-поміж високопоставлених офіційних осіб США, України, Європи та НАТО, деякі з яких говорили на умовах анонімності.

За даними видання, у жовтні 2021 року в Овальному кабінеті у Білому домі відбулася термінова зустріч найвищого розвідувального, військового та дипломатичного керівництва з президентом Джо Байденом.

На цій зустрічі обговорювали суворо засекречений розвідувальний аналіз, – складений на основі нещодавно отриманих супутникових знімків, перехоплених повідомлень і розмов з джерелами, – який окреслював військові плани президента Росії Володимира Путіна щодо повномасштабного вторгнення в Україну.


Зазначається, що таких зустрічей щодо України тієї осені було кілька. На тій зустрічі, яку описує видання, були присутні Байден та віцепрезидент Камала Харріс, держсекретар Ентоні Блінкен, міністр оборони Ллойд Остін, генерал армії США Марк Міллі та інші високопосадовці.

На цій зустрічі Байдену повідомили, що розвіддані про оперативні плани Путіна на додаток до розгортання озброєння вздовж кордону з Україною показали, що тепер у Росії все готове до масованого нападу.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий