UnityNews in UA

Аграрії не справляються із попитом на кавуни без окупованої Херсонщини

{news-title}
UnityNews Главный редактор UnityNews in UA
Аграрії не справляються із попитом на кавуни без окупованої Херсонщини

Ситуація у сегменті кавунів загострилася цього тижня на внутрішньому ринку України.

Про це повідомляє «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

«Тенденції зростання відпускних цін у цьому сегменті міцно зміцнилися, головною причиною чого було зменшення пропозиції кавунів саме з місцевих господарств. За словами українських виробників, у центральних регіонах зараз має місце перехідний період між ранніми та середньопізніми сортами баштанних культур. Щодо імпортної продукції, то тут поступова девальвація гривні та обмежені партії постачання кавунів в Україну лише надають підтримку вищезазначеним ціновим тенденціям», — пояснюють експерти.


Аналітики проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» і надалі дотримуються своєї позиції щодо ціноутворення у сегменті баштанних культур. Імпортна продукція і надалі не може бути доступнішою через відсутність передумов для зміцнення курсів національної валюти.

«Водночас задовольнити існуючий попит покупців на кавуни при окупації Херсонської та більшої частини Запорізької областей на сьогоднішній день місцеві виробники в інших регіонах України фізично не в змозі», — констатують експерти.Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий